Користь алое вера для діабетиків - Новости Ю

Користь алое вера для діабетиків

07.10.2021   09:40    257

Діабет 2 типу небезпечний, оскільки спочатку це захворювання не викликає серйозних проблем зі здоров’ям.

Цукор в крові забезпечує клітини енергією і харчуванням, але наявність занадто великої кількості цієї речовини в організмі може викликати серйозні проблеми зі здоров’ям.


Високий рівень цукру в крові може пошкодити кровоносні судини, що забезпечують життєво важливі органи, і викликати небезпечні для здоров’я ускладнення, такі як хвороби серця.


Это интересно:  Тривале використання навушників може викликати кілька проблем зі здоров’ям

Тому без пом’якшувальної дії інсуліну людина з діабетом 2 типу повинна знайти альтернативні засоби контролю рівня цукру в крові. Звичайно, найкращий сценарій — знизити ризик розвитку діабету 2 типу, і цього можна досягти, заблокувавши механізми, які його викликають.

Ключ до успіху прихований в дієті, і існує ряд трав, які мають властивості, що знижують рівень цукру в крові, тим самим перешкоджаючи шкідливим процесам.

«Наприклад, в дослідженні було виявлено, що алое вера знижує рівень глюкози в крові у людей, які схильні до ризику діабету другого типу», — повідомила Кароліна Гонсалвес, старший фармацевт в Pharmica.

Это интересно:  4 якості, які підвищать ваші шанси на життя до 100 років

Дослідження показало, що алое вера також значно знижує рівень поганого холестерину і тригліцеридів у людей, які вживали алое вера протягом чотирьох-восьми тижнів, в порівнянні з тими, хто приймав плацебо.Adblock
detector