Корисні продукти, які незаслужено вважали шкідливими - Новости Ю

Корисні продукти, які незаслужено вважали шкідливими

05.10.2021   10:40    958

Дослідження підтвердили користь цих продуктів попри поширені міфи.

Кефір


Нерідко фахівці стверджують про корисні властивості натурального йогурту, проте кефір не менше корисний. Адже завдяки йому можна налагодити мікрофлору кишечника, метаболізм. Також кефір містить величезну кількість білка, кальцію, вітаміну D, що дозволяє зробити кістки міцними, а організм здоровим. Додайте продукт в раціон обов’язково, щоб не стикатися з проблемами зі здоров’ям, так як напій неймовірно корисний.


Квашена капуста

Деякі прихильники правильного харчування вважають квашену капусту чи не найбільш корисним продуктом. Адже в ній чимало солі, а іноді вона викликає метеоризм. Проте користь цього продукту незаперечна: капуста дозволить кишечнику отримати корисні бактерії, корисні цукри. Бактерії допоможуть зменшити запальні процеси і виробляти гормон щастя — серотонін. Також продукт допоможе захиститися від простудних захворювань, що особливо актуально для осіннього часу.

Картопля

Это интересно:  Користь патчів з огірків на очі

Ох, як тільки не звинувачують картоплю у всіх смертних гріхах! Особливо її не люблять за високий глікемічний індекс. Однак медики стверджують, що виключати продукт з раціону абсолютно неправильне рішення, адже він багатий на вітаміни С, Е, Н, РР, групи В, а також макро-, і мікроелементами, наприклад, фосфором, калієм, хлором, магнієм.

Вершкове масло

Это интересно:  Медики назвали захворювання, симптомами яких є кашель, схожий з ковідним

Ще один ворог №1 для прихильників здорового харчування та дієт. Вітаміни, насичені жири, мінерали — багатий склад продукту забезпечує організм здоров’ям, покращує обмін речовин і допомагає кожному органу людського тіла. Головна вимога до вершкового масла — якість і обмеження за кількістю. Бажано поїдати не більш 3 чайних ложок продукту на день.

Это интересно:  Названо популярний продукт, який підвищує ризик діабету

Хліб

Теж не варто повністю виключати з меню, адже хліб може бути корисний завдяки мікроелементам в складі. Також продукт — це в чистому вигляді повільні вуглеводи, неочищені від клітковини. Для того, щоб переварити продукт, потрібно багато часу. Це дозволить залишатися ситим довгий час. І нарешті, наявність в хлібі клейковини допомагає довше залишатися молодим і красивим.Adblock
detector