Конфлікт через Aukus: Франція відкликала послів зі США та Великобританії і скасувала зустріч міністрів оборони (Відео) - Новости Ю

Конфлікт через Aukus: Франція відкликала послів зі США та Великобританії і скасувала зустріч міністрів оборони (Відео)

20.09.2021   12:25    661

[ad_1]
7days-ua.com

Запланований на цей тиждень саміт міністрів оборони Франції і Великобританії був скасований на тлі конфлікту, пов’язаного з заснуванням США, Австралією та Великобританією союзу Aukus.Про це з посиланням на The Guardian та джерела Reuters повідомляє “УП“.

Як пише The Guardian, міністр оборони Великобританії Бен Уоллес і його колега Флоренс Парлі мали провести двосторонню зустріч в Лондоні.

Это интересно:  У Японії сталося виверження потужного вулкана Асо. ВІДЕО

Співголова Пітер Рикеттс, колишній радник з національної безпеки Великобританії, підтвердив, що зустріч «перенесено на пізніший термін».

Джерела Reuters підтвердили опубліковане Guardian повідомлення про скасування зустрічі.

Як зазначається, скасування саміту з оборони засвідчує, що для Великобританії у зв’язку з Aukus також будуть наслідки — раніше Франція відкликала своїх послів в США і Австралії.

Это интересно:  Украина провела учения возле Крыма (видео)

Нагадаємо, що США, Великобританія і Австралія створюють тристороннє партнерство в сфері безпеки Aukus, що спрямоване на протистояння Китаю. В рамках Aukus Австралії буде надана технологія для будівництва атомних підводних човнів.

Створення Aukus розлютило Францію, оскільки воно зірвало багатомільярдну оборонну угоду Парижа і Канберри. Франція була проінформована всього за кілька годин до публічного оголошення про створення Aukus.

У результаті Франція вперше відкликала своїх послів зі США та Австралії.

Это интересно:  У Чернігівському університеті на вчителя фізики навчається лише один першокурсник і той сумнівається щодо роботи у школі. ВІДЕО

Більше — у відео ТСН.

[ad_2]


Adblock
detector