Кому вживати авокадо вкрай необхідно - Новости Ю

Кому вживати авокадо вкрай необхідно

20.09.2021   09:20    189

Вживання одного авокадо на день уже змінює процес розподілу жиру на животі у жінок. До такого висновку прийшли дослідники з Університету Іллінойсу.

Щоденне споживання всього одного авокадо в ході спостережень допомогло перерозподілити жир на животі і боках у жінок на користь більш здорового профілю, як показало дослідження. Однак це не посприяло поліпшенню функції В-клітин або периферичної чутливості до інсуліну у дорослих з ожирінням і надлишковою вагою. Результати дослідження опубліковані в Journal of Nutrition. У ньому взяли участь 105 дорослих добровольців з надмірною масою тіла або ожирінням.

Это интересно:  Дієтолог назвала заміну шкідливому цукру


Це рандомізоване і контрольоване дослідження тривало три місяці, його учасники разом зі звичайним прийомом їжі отримували щодня по одному авокадо. У цієї групи спостерігалося скорочення запасів більш глибокого вісцерального жиру. Метою дослідження не було зниження ваги, його автори намагалися зрозуміти, як авокадо впливає на процес відкладання жиру під шкірою. Адже розподіл жиру в організмі відіграє вкрай важливу роль для здоров’я.

Это интересно:  Фахівці розповіли про користь популярної олії

У черевній порожнині є два види жиру — підшкірний, що збирається на наших боках і животі, і вісцеральний (навколо внутрішніх органів). До діабету найчастіше бувають схильні люди з великими запасами саме вісцерального жиру. І ось у учасниць, які вживали авокадо щодня під час їжі, спостерігалися зменшення запасів саме цього жиру в черевній порожнині. Втім, у чоловіків розподіл жиру не змінився навіть за рахунок включення в раціон авокадо.

Это интересно:  Фрукти і овочі можуть захистити від втрати пам'яті

zdorovia.com.uaAdblock
detector