Компанія Ford вирішила покинути найбільший авторинок світу - Новости Ю

Компанія Ford вирішила покинути найбільший авторинок світу

23.09.2021   00:33    194

Компанія Ford вирішила покинути ще одну країну – Індію, що входить в п’ятірку найбільших авторинків світу.

Источник: avtodream.org

Причиною став низький попит і великі збитки: за останнє десятиліття вони склали більше 2 млрд доларів.


З моменту приходу Ford в Індію пройшло 25 років, проте за цей час марка так і не змогла зміцнитися на місцевому ринку, де домінують азіатські виробники.

На сьогоднішній день частка американської марки становить всього 2% від усіх продажів в країні, незважаючи на значні інвестиції.


Это интересно:  Концерн Ford представил модернизированный хэтчбек Focus ST 2022 года

За словами гендиректора Ford India Анурага Мехротра, компанії не вдалося знайти шлях до довгострокової прибутковості. Крім стабільно слабкого попиту, причиною для догляду Ford став зрив угоди про спільне підприємство з індійською Mahindra & Mahindra, яка дозволила б Ford економити на виробництві. Крім цього, пріоритет компанії змістився з боротьби за ринки в сторону електрифікації модельного ряду і розвитку технологій, що вимагають великих вкладень.

Это интересно:  Cadillac Fleetwood, простоявший в сарае 40 лет, продали за 2 700 долларов

В рамках плану до четвертого кварталу 2021 роки Ford завершить виробництво на підприємстві в Сананд, а в Ченнаї на півдні Індії – до 2022 року. Сумарна виробнича потужність обох підприємств досягає 440 тис. автомобілів в рік, але на сьогоднішній день Ford використовує не більше 25% їх можливостей. Закриття заводів виллється в звільнення близько 4 тис. осіб.

Читайте також: Розпочалися випробування автобуса Coach Euro Test

Это интересно:  Стала відома дата початку виробництва Tesla Cybertruck

Ford продовжить продавати в Індії деякі моделі, але вже за рахунок імпорту, а також буде підтримувати дилерів і не припинить обслуговування існуючих клієнтів. При цьому наголошується, що завод з виробництва двигунів в Сананд продовжить працювати – там збирають мотори для пікапів Ranger.

Adblock
detector