Комета NEOWISE: останній шанс побачити над Україною (Відео)

23.07.2020   22:30    289


Італійський вчений викладе онлайн-трансляцію в мережу.

Яскрава комета C / 2020 F3 (NEOWISE), яка в останні тижні привернула увагу небесних спостерігачів у всьому світі, максимально наблизилася до Землі. В 3:09 по Києву 23 липня комета досягла перигею або найближчого відстані до Землі. У цей час комета перебувала на відстані 0,69 а.о. (астрономічні одиниці або середню відстань Земля-Сонце) від Землі, згідно з калькулятором орбіти NASA. Це близько 103,5 мільйона кілометрів. Сяюча з величиною 2,2, комета зараз приблизно така ж яскрава, як Полярна зірка, і її можна спостерігати в темному небі без допомоги телескопа або бінокля. Повідомляє bigmir.net.

Это интересно:  У китаянки неожиданно вырос 20-килограммовый живот (ВИДЕО)

Небесні спостерігачі в Північній півкулі зможуть побачити комету після заходу сонця; це буде трохи нижче сузір’я Великої Ведмедиці. І якщо ви не зможете зловити комету неозброєним оком в нічному небі під час її близького наближення цього вечора, у вас буде ще один шанс побачити «сніжний ком» в прямій трансляції в четвер (23 липня).

Это интересно:  В Индии разбился пассажирский самолет Видео

Трансляція буде проводитися астрофізиком Джанлукою Масі з проєкту «Віртуальний телескоп» в Італії. Живі кадри комети можна побачити, починаючи з 22:30 за Києвом. Ви можете подивитися його в прямому ефірі тут.загрузка...


Adblock
detector