Командувач Повітряних сил Дроздов заявив, що не вважає себе винним у катастрофі Ан-26 під Чугуєвом

19.12.2020   18:43    123


Командувач Повітряних сил Збройних сил України Сергій Дроздов, якому ДБР вручило підозру у справі про катастрофу літака Ан-26 під Чугуєвом у вересні 2020 року, заявив, що не розуміє звинувачень на свою адресу. Свою думку генерал-лейтенант висловив в прямому ефірі політичного ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера».

Источник: nnovosti.info

«Сьогодні я отримав повідомлення про підозру. Я собі ставлю запитання: з якою метою і для чого це все робиться, хто і які цілі переслідує. Я хочу сказати, що 20 листопада 2020 акт технічного розслідування катастрофи АН-26 був затверджений і в ньому визначені причини, які призвели до катастрофи», – сказав Дроздов.

Він зазначив, що за цими висновками ДБР повинна була визначити винність і ступінь винності посадових осіб і всіх причетних до цієї катастрофи.

«Неодноразово я висловлював пропозиції з приводу стану техніки, її модернізації. І якби керівництво держави прислухалося до слів про морально застарілу техніку та необхідность придбання сучасної, можливо, не було б цієї трагедії» – сказав командувач.

Нагадаємо, 18 грудня Дроздову було оголошено підозру у справі про падіння літака Ан-26 з курсантами неподалік від Чугуєва в Харківській області. В Державному бюро розслідувань вважають, що керувати літаком дозволили людині без належного досвіду.

Это интересно:  "Це не справа Медведчука", - Кравчук пояснив, чому передача полонених з окупованого Донбасу призупинена (Відео)
Adblock
detector