Коломойський їздив до Авакова. Як влада та бізнес проводять непублічні зустрічі

27.11.2020   05:24    299


Источник: glavcom.ua

Попри обіцянки Зеленського, влада та великий бізнес продовжують непублічно проводити зустрічі

Колаж: Схеми

Коломойський підтвердив, що зустрічався з главою МВС: «Кави випив, давно не бачилися. Жодних справ»

Високопоставлені чиновники продовжують проводити непублічні зустрічі із впливовими бізнесменами незважаючи на обіцянку Володимира Зеленського, що за його президентства відносини між владою і представниками великого бізнесу стануть виключно прозорими.

Это интересно:  Львовяне вышли на тарифный Майдан к ОГА, на Буковине перекрыли дороги (ВИДЕО)

Про низку таких зустрічей йдеться в розслідуванні журналістів програми «Схеми»

Як зазначається, 13 листопада «Схеми» помітили автомобіль охорони неформальної групи «Приват», що супроводжувала BMW на виїзді з МВС, а потім кортеж заїхав у підземний паркінг столичного офісу Ігоря Коломойського.

У коментарі ЗМІ олігарх підтвердив, що зустрічався з главою МВС Арсеном Аваковим: «Кави випив, давно не бачилися. Жодних справ».

Это интересно:  В Турции бывший муж изрезал ножом лицо украинке (ВИДЕО)

За даними «Схем», 21 жовтня бізнесмен і представник неформальної групи «Приват» Михайло Кіперман зустрівся з головою правління НАК «Нафтогаз України» Андрієм Коболєвим у готелі Hyatt.Крім того, «Схеми» регулярно фіксували заїзди автомобілів інших бізнесменів до правоохоронного відомства. Тричі – бізнесмена Павла Фукса: 14 вересня, 10 і 12 листопада. Бізнесмен Ілля Павлюк 18 червня приїжджав у МВС, а 5 листопада – в Офіс президента. 17 листопада на Банкову приїжджав бізнесмен Борис Кауфман.


загрузка...


Adblock
detector