Финансовый гороскоп на неделю с 27 сентября по 3 октября 2021

Коли йти до лікаря, якщо ком у горлі, важко дихати?

04.09.2021   09:40    243

У кожного з нас є захворювання, з якими ми знаємо, як жити і справлятися. Хтось часто хворіє на грип, когось мучить печія. Прийняв потрібні таблетки — і все пройшло. Але буває так, що з’являється ком у горлі, важко дихати, і що це за стан ви не розумієте. Через деякий час все проходить, і ми не поспішаємо до лікаря повідомити про те, що нас турбувало. Чи правильно це? Давайте розберемося в причинах подібних випадків.


На першому місці — стрес


Якщо ви живете в галасливому місті, у вас нервова робота, то можна практично з упевненістю сказати, що в 95% причиною ваших захворювань є стрес. Стрес сьогодні, як і алергія, став проблемою номер один. Звідси може виникати і ком у горлі, важко дихати, відчуття, що не «продихнути». Страхи, конфлікти, неприємні ситуації можуть сковувати грудні й шийні м’язи так, що ви будете все це відчувати. Як тільки у вас трапився такий напад, постарайтеся відключитися від того, чим ви займалися в даний момент, випийте чаю з м’ятою або жасмином.

Это интересно:  Дієтологи назвали корисні властивості слив

Захворювання горла

Якщо ви відчуваєте кому в горлі, біль у горлі одночасно, то діагноз може бути не таким втішним, як у першому випадку. У вашому шийці може жити інфекція, а з неї можуть випливати фарингіти, тонзиліти та ангіни. Причому жити вона там може дуже довго, а тонзиліт може стати вашим постійним супутником на довгі роки. Всьому виною погана екологія і ослаблений імунітет. Підняти його можна, пропиваючи вчасно вітамінні комплекси, виправляючи похибки в харчуванні, займаючись активним спортом, проводячи час на природі. Діагноз підтвердиться у випадку, якщо не тільки ком у горлі, важко дихати, але й загальна слабкість, поколювання при ковтанні, відсутність апетиту і підвищена температура. Запускати таке захворювання вкрай не рекомендується. Ускладнення можуть торкнутися навіть серця. Тому рекомендований строгий постільний режим, полоскання і рясне пиття. Не забудьте звернутися за лікарською допомогою.

Хворий шлунок

Это интересно:  Названі корисні народні методи лікування кашлю

Відчуття клубка в горлі можуть дати і проблеми шлунково-кишкового тракту. Особливо якщо стан, коли важко дихати, ком у горлі, супроводжується ще блювотою, нудотою або звичайною печією. У цьому випадку вам настійно рекомендується пройти обстеження у гастроентеролога. Якщо ви відчуваєте нехороший присмак у роті після прийняття їжі, або, навпаки, «кому» мучить вас тільки вранці, це привід піти до лікаря за порадою. Діагноз не буде поставлений без ФГС на голодний шлунок, так що підготуйтеся до цього морально.

Увагу на зоб

Это интересно:  Для молодості шкіри та зміцнення імунітету: фахівці розповіли про користь лужних ванн

Якщо вам навіть здається, що ваша шия дещо збільшилася, то варто перевірити щитовидну залозу. Звичайне УЗД зможе виключити дуже серйозне захворювання. Особливо варто звернути на це увагу, якщо у вас потіють і трясуться руки, ви відчуваєте слабкість, втома, худнете або поправляєтеся без видимих на це причин. Лікар пропише вам курс лікарських засобів, але чим раніше почати гормональну терапію, тим простіше перенесе її організм. Таким чином, таке звичайний стан, як клубок у горлі, важко дихати, може бути симптомом небезпечної хвороби. Не затягуйте з походом до лікаря, менше переживайте і більше радійте життю. Це найприємніша і корисна терапія.

StylezhinkiAdblock
detector