Кокосова вода здатна знижувати артеріальний тиск у гіпертоніків - Новости Ю

Кокосова вода здатна знижувати артеріальний тиск у гіпертоніків

22.09.2021   12:00    172

Вчені довели, що кокосова вода здатна знижувати артеріальний тиск у гіпертоніків. Гіпертонікам корисно вживати кокосову воду.

Згідно з дослідженнями, прості дієтичні зміни можуть повністю змінити високі показники тиску, у тому числі додавання у раціон особливого «тропічного» напою, інформує Ukr.Media.


Дослідження продовжують проливати світло на певні дієтичні продукти, які мають ефект зниження артеріального тиску. Кокосова вода потрапляє у цю категорію, говориться у дослідженні, опублікованому у West Indian Medical Journal.


Это интересно:  Кардіолог зруйнувала міф про артеріальну гіпертензію

Під час дослідження автори досліджували вплив регулярного вживання кокосової води на контроль гіпертонії.

Двадцять вісім пацієнтів з гіпертонією були розділені на чотири рівні групи, і їх систолічний та діастолічний артеріальний тиск реєструвався протягом двох тижнів до цього, а потім ще протягом двох тижнів за умови отримання одного з чотирьох втручань.

Одна група (контрольна) отримувала питну воду у пляшках, друга група отримувала кокосову воду, третя отримувала маубі (ще один напій з тропічних фруктів), а четверта група — суміш кокосової води і маубі.

Это интересно:  Онколог розповів, наскільки безпечна лазерна епіляція

Значне зниження середнього систолічного артеріального тиску спостерігалося у групах, які отримували кокосову воду. Інші дослідження підтверджують, що кокосова вода знижує кров’яний тиск.

Дослідження, опубліковане у журналі Health Science Journal of Indonesia, було спрямоване на вивчення впливу кокосової води на кров’яний тиск у вчителів і співробітників-жінок з передгіпертонією.

До кінця дослідження дослідники відзначили, що вживання 300 мл кокосової води двічі на день протягом 14 днів поспіль мало «тенденцію до зниження систолічного артеріального тиску».

Это интересно:  Фахівці повідомили, у яких людей ризик розвитку раку є вищим

Стаття призначена лише для ознайомлювальних та освітніх цілей і не замінює професійні медичні консультації, діагностику або лікування. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть виникнути у вас про стан здоров’я.

aspekty.netAdblock
detector