Кілька простих порад для здорової спини - Новости Ю

Кілька простих порад для здорової спини

18.10.2021   09:00    942

Проблеми зі спиною стають настільки поширеними, що Всесвітній день хребта слід відзначати у кожній родині. Проте портал Аnion пропонує кілька простих порад, які поліпшать здоров’я хребта.

1. Візьміть собі за правило робити дуже просту вправу: встаньте спиною до вертикальної поверхні, наприклад, до стіни. Обов’язково торкайтеся її одночасно потилицею, трохи опущеними плечами, лопатками, сідницями та п’ятами.Постійте близько хвилини, запам’ятайте положення тіла і, зберігши його, відійдіть від стіни. Це і є правильна постава. Кілька разів на день поправляйте свою поставу. Нехай ваші м’язи «запам’ятають».

2. Не кладіть ногу на ногу — це викликає біль в нижній частині хребта, порушує кровообіг і може навіть призвести до захворювань в області малого тазу і статевих органів. І не сідайте різко, з усього маху на стілець — цим ви щоразу наносите удар по хребців, від чого пошкоджуються хрящові поверхні і диски.

3. Якщо вам доводиться довго стояти (наприклад, у черзі або в транспорті), не забувайте міняти позу кожні 10 хвилин. Спиратися треба по черзі на кожну ногу, щоб на них поперемінно припадала маса тіла. Ходіть на місці. Час від часу корисно витягнути руки вгору, прогнутися назад і зробити глибокий вдих. Ви відразу ж відчуваєте, як зменшилося відчуття втоми, і відчуєте приплив енергії.

4. Піднімати вантажі треба двома руками, спина при цьому повинна бути пряма, не нахилена в один бік.

5. Біль у спині і поганий настрій тісно пов’язані. Не йдіть у свої проблеми, образи, переживання. При поганому психічному стані змінюється тонус кровоносних судин, що, своєю чергою, може погіршити кровозабезпечення у вже порушених недугою нервових закінченнях. Що і призводить до больових відчуттів не тільки в області спини. Біль може віддавати, наприклад, у руку або ногу.

GreenPost
Adblock
detector