Кілька порад для тих, хто хоче позбутись почервоніння очей - Новости Ю

Кілька порад для тих, хто хоче позбутись почервоніння очей

20.09.2021   10:40    179

Кілька порад для тих, хто хоче позбутись почервоніння очей.

1. Компреси холоду


Потрібно взяти пакет з льодом. Покладіть пакет льоду безпосередньо на уражене око. Тримайте його близько хвилини і приберіть. Повторюйте 2 — 3 рази кожні 5 хвилин. Холодні компреси найкраще прибирають запалення і набряк очей. Вони також допомагають звузити кровоносні судини ураженого ока, що знімає почервоніння


Это интересно:  Про користь вівсяного молока розповіли фавхівці

2. Огірки

Візьміть кілька шматочків охолодженого огірка. Помістіть шматочок на кожне око. Залиште на 30 хвилин. Робіть це двічі на день для досягнення найкращих результатів. Огірок — один з кращих засобів для лікування червоних очей. Він має заспокійливі і охолоджуючими властивостями, які можуть допомогти при почервонінні очей.

3. Рожева вода

Это интересно:  Фахівці повідомили, що пробіотики не завжди є корисними

Візьміть два бавовняних диска і опустіть їх в рожеву воду. Помістіть просочені подушечки на очі. Залиште на 15 хвилин. Ви повинні робити це 1-2 рази на день. Рожева вода надає заспокійливу і розслаблюючу дію на ваші очі. Його протизапальні властивості зменшують запалення і подразнення очей.

4. Чай

Візьміть два використаних чайних пакетика і охолодіть їх. Через годину вийміть їх з холодильника і помістіть на очі. Залиште їх на 15-20 хвилин. Робіть це принаймні два рази на день. У складі чаю є таніни, які можуть допомогти очам заспокоїтися за короткий сік.

Это интересно:  Знижує запалення і ризик ракових захворювань: названі головні переваги буряка

zdorovia.com.uaAdblock
detector