Кидалися з кулаками і душили: у Запоріжжі рідні пацієнтки побили лікарку, яка приїхала на виклик (ВІДЕО)

10.10.2020   15:00    2911


У Запоріжжі стався інцидент – на медиків швидкої напали агресивні родичі пацієнтки, до якої ті приїхали на виклик. Лікарка, яка намагалася надати допомогу хворій жінці, зрештою сама опинилася на лікарняному ліжку.

Источник: uainfo.org

Про це повідомляє видання ALEX.UA, інформує UAINFO.org.

Лікарі приїхали на виклик до жінки, у якої була пневмонія. Пацієнтка перестала подавати ознаки життя, а лікарка швидкої допомоги намагалася її реанімувати. Коли їй це не вдалося, розлючені родичі накинулися на неї з кулаками.

Это интересно:  В Словакии испытывают автомобиль, трансформирующийся в самолет (ВИДЕО)

«Жінка хворіла 5 днів. Попередньо 30-го числа до неї виїздила швидка допомога і була діагностована пневмонія. Жінці пропонувалася госпіталізація, але родичі відмовилися», – розповідає Марина Карпова – завідувачка підстанції служби швидкої допомоги Шевченківського району.

За словами медиків, на лікарку кидалися і душили. Зараз вона у лікарні. Рідні померлої жінки довели її до такого стану, адже уникали госпіталізації, та ще й приховували іншу відому хворобу. Після розтину у жінки, якій надавалася допомога, підтвердилася коронавірусна інфекція, тому бригада, яка там перебувала, двічі піддавалася небезпеці.

Это интересно:  В Париже кабаре меняет график из-за карантина (ВИДЕО)

Родичі перед лікаркою так і не вибачились. За фактом нападу у поліції відкрили кримінальне провадження.
загрузка...Adblock
detector