«КДБ переграє КВН», — Порошенко дав поради Зеленському до переговорів із Путіним (Відео)

28.04.2021   15:56    7247days-ua.com

Говорити з Володимиром Путіним президент України Володимир Зеленський може тільки про те, як Росія буде виводити свої війська з окупованого Донбасу і повертати Україні Крим.Про це Петро Порошенко заявив у відеозверненні, опублікованому у Фейсбук.

Порошенко наголосив, що вести переговори з Президентом Росії Президенту України краще не двосторонні, а за участі, зокрема, представників Франції і Німеччини як країн-членів “нормандської” четвірки.

“Квиток до Путіна коштує виконання передумов або взяття на себе певних зобов’язань. І є ризик, що Зеленський знову візьме на себе певні зобов’язання і кинеться їх виконувати заради самої зустрічі, як це було напередодні і під час нормандського саміту в грудні 2019 року. Треба враховувати, що у переговорах з Москвою Київ буде сильнішим у багатосторонньому форматі, за участі Берліна та Парижа, на основі спільної з ними переговорної позиції. Кремль вкотре наголосив, що Путін не хоче обговорювати із Зеленським Донбас, але у нас інших питань до Росії не існує. Нам нема про що говорити з Москвою, поки вона не повернула Крим та Донбас, крім як про саме повернення. Навички “конкурсу капітанів”, Володимире Олександровичу, навряд чи допоможуть. КДБ переграє КВН”, – наголосив п’ятий Президент України.

Порошенко також підкреслив, що президент України в переговорах із Росією не може переступити «червоні лінії», серед яких закріплений у Конституції України євроатлантичний вибір нашої країни. Також Порошенко підкреслив неможливість для України іти на поступки Кремлю в питаннях виборів на Донбасі і подачі води в Крим до виведення військ РФ із цих окупованих Росією територій України.

«Ніяких пробачень Путіну за його агресію«, — застеріг Порошенко Зеленського від переходу «червоних ліній» у переговорах з Путіним.

Это интересно:  В Івано-Франківську невідомі обстріляли з гранатомета BMW (ВІДЕО)

Більше — у повній версії відеозвернення Петра Порошенка.


Adblock
detector