«Каруселі» та голоси по 400 гривень: поліція зупиняє автобуси з бригадами професійних виборців. ВІДЕО

25.10.2020   15:13    410


У Києві, Дніпропетровській і Одеській області поліцейські зупинили автобуси, якими виборців перевозили в інші міста для голосування. Організатором однієї з таких «каруселей» виявився громадянин РФ, який обіцяв заплатити по 400 гривень за кожен голос виборця.

Источник: uainfo.org

Як інформує UAINFO.org, про виявлені порушення в ході місцевих виборів-2020 розповів глава Нацполіціі Ігор Клименко під час брифінгу, повідомляє сайт Нацполіціі України.

Это интересно:  Пенсіонер із Черкас змайстрував транспортний засіб, який поліції важко ідентифікувати (Відео)

«Вже з 12 години ночі ми затримуємо автобуси, які їздять по регіонах, возять людей. Такі випадки є в Дніпропетровській області, в Києві. На даний момент затримали два автобуси з Луганської області, які заїхали Київ, – люди приїжджали голосувати», — сказав Ігор Клименко.

Він додав, що такі автобуси були затримані і в Одеській області. Там організатором таких «каруселей» був громадянин Росії. За голос він обіцяв виборцям по 400 грн. Правоохоронці затримали зловмисника і почали допитувати всіх, хто знаходився в автобусі.

Это интересно:  Дух захватывает: В Польше открыли самый глубокий бассейн в мире. ФОТО

Ще одна спроба фальсифікацій була виявлена ​​в Святошинському районі столиці, де 300 чоловік намагалися отримати лікарняні листи про неможливість прийти на виборчі дільниці. Таким чином члени виборчих комісій повинні були б прийти додому до хворих, щоб ті мали можливість проголосувати.

«Ми оперативно перевірили ці факти і у нас є достатньо серйозна доказова база, що ці люди нормально переміщаються на двох ногах, не хворіють і була спроба маніпуляцій і фальсифікацій. Але вже подальшу кваліфікацію зроблять підрозділи слідства», — сказав Ігор Клименко.

Это интересно:  В Мариуполе четверо парней избили пассажира троллейбуса (ВИДЕО)


загрузка...


Adblock
detector