Кардіолог розповів, у кого є ризик померти під час інтимного зв'язку - Новости Ю

Кардіолог розповів, у кого є ризик померти під час інтимного зв’язку

01.12.2021   23:20    337

Наразі в Україні зовсім не розвинена кардіосексологія (сфера, яка поєднує кардіологію та сексологію, щоб дослідити вплив серцево-судинних захворювань на якісь сексуального життя), і лише мала кількість спеціалістів знається на цій темі, вивчаючи досвід американських колег. Національний Інститут сексології та сексуального здоров’я вирішив заповнити цю прогалину, розповівши про лекцію лікаря-кардіолога і кардіохірурга Богдана Бацака.


Необізнаність населення та навіть багатьох спеціалістів є причиною панування міфів про табу на секс, якщо є серцево-судинні проблеми, вважає Богдан Бацак.

Він наголосив, що реальний ризик померти під час статевого акту має маленький відсоток людей.


«Це ті, хто має дуже серйозні проблеми, які стосуються виживання як такого і про секс взагалі не думається», — уточнив кардіолог.

Якщо ж у людини є серцево-судинні захворювання і проблеми в сексі, їй необхідний нагляд кардіолога, чиї висновки зобов’язаний розглянути сексолог, аби правильно віднайти джерело труднощів, радить лікар.

Богдан Бацак також наголосив, що сучасний хронічний стрес провокує проблеми з ерекцією у чоловіків і з фертильністю у жінок. Також у зоні ризику перебувають ті, хто зраджує своїм половинкам — стосунки на стороні завжди пов’язані зі стресом, які впливають не тільки на якість статевих зносин, а й на серцево-судинну систему.

Натомість традиційний підхід до сексуальних стосунків та створення сім’ї загалом убезпечує пару від зайвого стресу, який спричиняється страхом завагітніти, захворіти, невпевненістю у партнері і покращує якість сексуального життя.⠀

«На жаль, немає досліджень, які б аналізували позитивний вплив статевого акту і традиційних стосунків, адже дослідження фінансуються фармкомпаніями, які зацікавлені у виявленні патологій, щоб створити і продавати нові препарати», — констатував Богдан Бацак.

GreenPost

Adblock
detector