Кардіолог пояснив, чому "ламає" кістки на погоду - Новости Ю

Кардіолог пояснив, чому «ламає» кістки на погоду

28.09.2021   06:30    917

Погіршення погодних умов може призводити до того, що в деяких людей починає «викручувати» кістки.

В інтерв’ю невролога і кардіолога Павла Хорошева пролунала думка про те, що ломота суглобів при зміні погоди може вказувати на нестачу елементів і колагену в організмі.


Хорошев зауважив, що здоровий організм пристосований до погодних змін і не повинен реагувати на них серйозними проблемами зі здоров’ям. Але якщо при погіршенні погодних умов людина постійно відчуває, що у неї «крутить» суглоби, виникає біль, — краще обстежитися, підкреслив кардіолог.


Якщо ломота і біль в суглобах відбуваються однозначно щоразу при зміні погоди, це може говорити про те, що не вистачає вітамінів, мінералів, колагену.

За словами Хорошева, чутливістю до зміни погоди володіють приблизно 40% населення — це говорить про роботу рецепторів, що уловлюють коливання тиску. Ця здатність збереглася у сучасних людей як пам’ять про далеких предків, чиє виживання багато в чому залежало від погодних умов. Кардіолог додав, що в такі моменти може відчуватися певний дискомфорт або зміна настрою — небезпеки для життя це не створює.
Adblock
detector