Кардіолог порекомендував не вживати томати - Новости Ю

Кардіолог порекомендував не вживати томати

23.09.2021   12:20    265

Кардіолог з США Стівен Гандріх рекомендує відмовитися від вживання свіжих томатів. У своїй новій книзі «Парадокс рослин» доктор пише, що томати багаті білками лектинами, а вони вважаються отрутою для організму людини.


Крім того, фахівець підкреслює, що регулярне вживання помідорів провокує різні запальні процеси, набір ваги і алергічні реакції.


Это интересно:  Як убезпечити себе від хвороб під час відпустки

«Томати – дуже агресивний продукт: вони викликають запалення, збільшення ваги і серйозні алергічні реакції. Але найстрашніше – лектин атакує наші клітини, і, на жаль, єдиний спосіб боротьби з цим білком – від нього відмовитися», – підкреслив фахівець.

Також у своїй книзі він пише, що робив власні висновки на основі результатів багатьох досліджень. Він упевнений, що помідори зовсім не підходять для дієти, і регулярне їх вживання тільки збільшує вагу за рахунок накопичення жиру.

Это интересно:  Кілька простих порад для здорової спини

Зокрема, кардіолог розповів, що недавно вчені запросили до експерименту близько 1000 чоловік, які дотримувалися різних дієт протягом трьох місяців. Виявилося, що більшість з тих, хто регулярно вживав томати, страждали надмірною масою тіла і різними запальними процесами в організмі. Також лікар додав, що захоплення томатами призводить до синдрому хронічної втоми, облисіння, недоумства і вугрової висипки.

wworld.com.uaAdblock
detector