Карантин в Україні продовжений до осені: глава МОЗ назвав нові умови (Відео)

22.07.2020   17:54    1850


Адаптивний карантин через пандемію Covid-19 продовжений в Україні до 31 серпня.

Відповідне рішення одностайно прийняв сьогодні на своєму засіданні Уряд України.

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов в ході засідання Кабміну повідомив, що Україна змінює критерії запровадження карантинних обмежень та методику підрахунку рівня захворюваності на Covid-19. Тепер в Україні рівень захворюваності будуть підраховувавти так само, як у Європі: не за кількістю випадків коронавірусу, а за динамікою захворюваності.

Відповідно до цього показника, в регіонах України буде запроваджуватись зелений (найбільш безпечний) рівень загрози поширення коронавірусу, а з зі зрлостанням цієї загрози може бути запроваджений жовтий, помаранчевий та червоний (найвищий) рівень загрози.

Читайте також:Через Covid-19 Україну поділять на 4 зони: стали відомі перші подробиці нових умов карантину

Ось як це пояснив глава МОЗ:

Это интересно:  Появилось видео с места крушения АН-26 (ВИДЕО)

“В чому відмінність: залежно від епідемічної ситуації в регіоні або в окремих адміністративно-територіальних одиницях встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небезпеки поширення Covid-19. Рівень буде визначатися автоматизованим програмним забезпеченням на основі визначених алгоритмів та зібраних даних та затверджуватиметься національною комісією ТЕБ та НС.

Базовим рівнем моніторингу є моніторинг на рівні області показників, які використовуються і наразі: завантаженість ліжок (не більше 50%), середня кількість тестувань (не менше 24 на 100 тисяч населення), коефіцієнт виявлення випадків інфікування (не більше 11%) і показник динаміки зростання випадків інфікування (не більше 10%).

Это интересно:  Годинник, що відраховує час до початку апокаліпсису, встановили у Нью-Йорку (Відео)

Коли немає перевищень, область та всі її райони перебувають у зеленій зоні, де діють такі обмеження: в громадських будівлях маски або респіратор, проведення масових заходів – не більше 1 особи на 5 квадратних метрів, заповнюваність театрів і кінотеатрів – 50%, перевезення пасажирів тільки в рамках сидячих місць.

Якщо ж починають змінюватися індикатори 5 днів поспіль, то починають переходити регіони або ОАТО, жовта в нас буферна зона, або помаранчева і червона”.

Это интересно:  Зеленский прокомментировал события в Беларуси (ВИДЕО)

Більше подробиць – у повній версії засідання Кабінету міністрів України у відео КабМін.


7days-ua.com

загрузка...
Adblock
detector