Jeep знову нагадав про гібридну версію Wrangler (Відео)

16.07.2020   00:30    544


Американський бренд Jeep не хоче віддавати увагу на користь нещодавно презентованого Ford Bronco та знову нагадав про свій Wrangler.

Jeep Wrangler та Ford Bronco, схоже, ще матимуть попереду багато цікавих рекламних поєдинків й після анонсу потужного концепту Jeep Wrangler Rubicon 392 із V8, у компанії FCA, яка володіє маркою Jeep нагадали, що вони також мають доступ до гібридних технологій.

Это интересно:  За посаду міського голови Києве буде боротись і представник "Свободи" (Відео)

«Він настільки тихий, що навіть не розбудить сплячого коня», – сказано у новому відео.

Відомо, що Fiat Chrysler Automobiles зараз знаходиться в процесі об’єднання з іншим концерном PSA, в якому вже є багато напрацювань у гібридних технологіях. Чого варті лише розробки Peugeot та Citroen.

Отже на моделі компанії, в тому числі й лінійку Jeep, може чекати масштабна електрифікація.

Это интересно:  Генерал Забродський пояснив, що не так з ідеєю розведення військ задля миру на Донбасі (Відео)

До речі, на початку року Jeep анонсував та хотів презентувати гібридні версії Wrangler, Renegade та Compass на майбутніх автомобільних виставках, але цього не сталося через їхнє скасування.

Зараз невелике тізерне відео демонструє можливості такого «Ренглера» на електротязі. При цьому, незважаючи на те, що вперше гібридний Jeep Wrangler анонсували ще у січні, його технічні характеристики досі не оприлюднені.

Это интересно:  Известный рэпер сломал Уиллу Смиту зубы клюшкой. Видео -


загрузка...


Adblock
detector