Ірина Білик розкрила причини розлучення з Асланом Ахмадовим. ВІДЕО - Новости Ю

Ірина Білик розкрила причини розлучення з Асланом Ахмадовим. ВІДЕО

23.10.2021   22:16    1541

Українська співачка Ірина Білик розповіла, що причиною її розлучення з російським фотографом Асланом Ахмадовим стало те, що вони обидвоє сильно змінилися за час стосунків. В офіційному шлюбі пара провела шість років.


Источник: uainfo.org

Зізнання про особисте життя артистка зробила в інтерв’ю програмі ЖВЛ для «1+1», інформує UAINFO.org.


Нагадаємо, що співачка вийшла заміж у 2015 році, а у квітні 2021-го подала на розлучення. Жінка сказала, що багато хто розлучається, тому що не може зберегти почуття, які є на початку стосунків.

«Так воно в житті буває: поживеш з людиною п’ять-десять років і ти вже інший, і людина вже інша. Може тому й розлучаються люди, тому що не можуть утримати ось це перше відчуття, перші моменти», – заявила 51-річна українка.

Вона додала, що підтримує зі своїм колишнім коханим хороші відносини. Крім того, Білик назвала Ахмадова дуже талановитим.

Виконавиця планує і далі продовжувати співпрацювати з ексчоловіком по роботі.

«З Асланом ми ще будемо працювати не раз, не два і не три, тому що він дуже талановитий як фотохудожник, фотограф, режисер. Його, я думаю, треба «використовувати» дуже часто, тому що він дуже добре знімає жінок», – сказала артистка.

Говорячи про своє особисте життя, Білик вірить у краще.

«Весілля буде в моєму житті обов’язково… Життя свою бачу щасливим… Обранця поки немає, але коли з’явиться, я розповім», — обіцяє співачка.

«Покличу на весілля всіх українських зірок і всіх, кого поважаю на нашій сцені», — додала вона.

Нагадаємо, у 2015 році Білик оголосила, що вже три роки як щаслива в шлюбі. Для співачки це було дещо нове, оскільки колишні партнери так і не зробили офіційного освідчення.

«Юра Нікітін кликав заміж, коли ми вже розлучилися. Діма Коляденко бігав за мною з обручкою з діамантом теж тільки після прощання. Шлюб з Дімою Дікусаром у Ріо був більше схожий на карнавал, ніж на весілля. Хоча після романтичного вінчання на березі океану ми вважали себе справжньою родиною», — згадувала Білик.

У співачки є 22-річний син Гліб від другого цивільного чоловіка Андрія Оверчука, а також молодший – Табриз Аслан оглі Ахмадов. Лікарі заборонили співачці народжувати самостійно, тому молодшого сина Табріза від Ахмадова для Білик виносила сурогатна мати.Adblock
detector