«Іноді потрібно бути отруйною»: Ілона Гвоздьова жорстко прокоментувала конфлікт з Катериною Кухар на «Танцях з зірками» - Новости Ю

«Іноді потрібно бути отруйною»: Ілона Гвоздьова жорстко прокоментувала конфлікт з Катериною Кухар на «Танцях з зірками»

06.10.2021   00:10    1138

Хореограф Ілона Гвоздьова вирішила порозумітися за свій конфлікт зі старшою колегою Катериною Кухар на п’ятому ефірі шоу «Танці з зірками», написавши в Instagram про ставлення до лукавих людей.

Источник: showbiz.fakty.ua


До кого вона застосувала цей епітет, Гвоздьова не уточнила, але її фоловери все зрозуміли і без слів.

«Хочете залишатися з людьми в хороших відносинах — не заважайте їм брехати. Після почутого і побаченого так і хочеться багатьом подарувати листівку: «лукавість — не означає багатогранність», — написала молода мама, закликавши не витрачати час на пояснення, адже «люди все-одно почують те, що хочуть почути».


Это интересно:  Ирина Шейк снялась топлес для калифорнийского бренда Alo Wellness

Також вона додала, що іноді потрібно бути отруйною, щоб люди тебе не «зжерли» і констатувала — сьогодні в шоу-бізнесі відчувається дефіцит щирості, порядності і доброти.

View this post on Instagram

Публікація від Ілона Гвоздьова | Dancer (@ilonagvozdeva)

Більшість фоловерів Ілони її підтримали, зазначивши щирість. Опинився серед них і колишній учасник шоу — танцюрист Євген Кот.

Это интересно:  Бывшая Павлика поделилась трогательными воспоминаниями о покойном сыне

Раніше Катерина Кухар шокувала глядачів найнижчою оцінкою в історії проекту — її вона виставила парі Олексія Суровцева і Марії Колосової.

Фото instagram.com/ilonagvozdeva/


Adblock
detector