«Інфу розігнали сайти-помийки»: Притула каже, що навіть не збирався йти у мери Харкова

18.05.2021   21:15    304

Нещодавно у Харкові невідомі розвісили білборди з Притулою, на яких було написано «Нам тут жити».

Источник: uainfo.org

Один з лідерів партії «Голос» Сергій Притула запевнив українців, що не балотуватиметься на виборах мера Харкова, про що останнім часом поширюються чутки.

Про це він заявив у своєму відеозверненні на YouTube, інформує UAINFO.org.

«Останнім часом країною поширюються чутки про те, що я буду балотуватися на посаду харківського міського голови. І ось настав час сказати чесно і відверто. Я — ні! Я не кандидую на посаду харківського міського голови, я навіть не збирався. Я переконаний, що головою Харкова має бути людина, яка живе в Харкові. Я, Сергій Притула, живу в Києві, і в мене зовсім інші плани», — зазначив він.


Також він розповів, як у інформаційному просторі з’явилася інформація, що він нібито збирається йти у мери Харкова.

«Я можу у двох словах розповісти про те, як це лайно накидалося на вентилятор. У кінці квітня на кількох «ватних» телеграм-каналах з’явилася інформація, що я начебто збираюся кандидувати у Харкові. Потім цю інфу розігнали сайти-помийки. Потім хтось вклав «бабла» і розвісив по Харкові декілька білбордів з моїм іменем, щоб їх пофоткати й розігнати по другому колу. Потім під з’їзд партійців «Голосу», який ми проводили 15 травня у Києві, хтось пригнав бабусь з плакатами й нарваних блогерів», — розповів він.

Это интересно:  Київ напередодні святкового вікенду скували максимальні пробки: карта


Adblock
detector