Головнокомандувач ЗСУ заговорив про силовий шлях звільнення Донбасу (Відео) - Новости Ю

Головнокомандувач ЗСУ заговорив про силовий шлях звільнення Донбасу (Відео)

05.10.2021   13:23    1491


7days-ua.com

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. Фото – Фото: НикВести

Наразі шлях досягнення миру на Донбасі – це шлях дипломатичний. Однак Збройні сили України мають бути готовими піти в наступ, щоб звільнити окуповані Росією українські території.Про це Головнокомандувач Збройних сил України генерал Валерій Залужний заявив в інтерв’ю “Радіо Свобода”.

Генерал підкреслив: Україна наразі обрала дипломатичний шлях досягнення миру на Донбас, та ЗСУ мають бути готовими воювати за повернення Україні Донбасу. 

Это интересно:  Військовослужбовці ЗСУ показали удари по окупантах. ВІДЕО

«Станом на сьогодні, окрім дипломатичного шляху, вирішення цієї проблеми немає. Але ми маємо розвиватися, тренуватися і готуватися у тому числі до наступальних дій, щоб бути готовими для того, щоб силовим шляхом звільнити нашу окуповану територію. Але це питання часу, підготовки, ну і, відповідно, грошей також», — сказав Валерій Залужний.

Головнокомандувач ЗСУ підкреслив, що до такої готовності ЗСУ спонукає Росія, яка лише посилює агресію щодо України. Загроза нового військового вторгнення Росії в Україну залишається реальною.

Это интересно:  Китай отправил в космос спутник-уборщик (видео)

«Ця загроза повномасштабної агресії – вона є, вона була. І, на жаль, мушу це зауважити, що, мабуть, вона й буде далі. Відповідно наше завдання як ЗСУ – не чекати «манни небесної», ми маємо до цього готуватися. І ми для цього все робимо. У тому числі зі свого боку проводимо комплекс навчань, у тому числі до цих навчань залучаємо і наших західних партнерів, у тому числі і членів НАТО, а також партнерів по НАТО. Робимо все можливе для того, щоб у противника, скажемо так, було менше бажань такий сценарій реалізовувати», — пояснив генерал ЗСУ.

Більше – у повній версії інтерв’ю Головнокомандувача ЗСУ «Радіо Свобода«.

Это интересно:  Американські винищувачі F-15EX літали разом зі своїми “старшими братами”, щоб продемонструвати різницю. Відео


Adblock
detector