Головний санітарний лікар України зробив звернення через падіння рівня тестування на Covid-19 (Відео)

24.11.2020   22:21    1402


7days-ua.com

В Україні знизилась завантаженість державних лабораторій, які роблять ПЛР-тести на Covid-19, а це означає, що не всі хворі українці знають, що у них – коронавірус.

Про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко у відеозверненні на своїй сторінці у Фейсбук.

Віктор Ляшко зазначив, що потужність державних лабораторій країни дозволяє робити 50 тисяч ПЛР-тестів за добу, однак останнім часом лабораторії завантажені все менше і це при тому, що Україна зараз перебуває в червоній зоні поширення Covid-19.

Читайте також: Глава МОЗ назвав нову підставу запровадження жорсткого карантину в Україні (Відео)

Головний санітарний лікар звернувся до українців із роз’ясненням, що всі хворі з симптомами гострої респіраторної вірусної інфекції мають право і можуть пройти тестування на Covid-19 за направленням сімейного лікаря.

Это интересно:  Германия может приостановить международное авиасообщение

“Люди, які мають симптоми ГРВІ, а це: раптовий початок захворювання, лихоманка понад 38° C, тривалий кашель, головний біль, біль у м’язах, втрата апетиту, нюху, смаку, – це все підстави для того, щоб звернутися до свого лікаря та здати зразки на дослідження”, – сказав Ляшко.

У разі відмови хворому в заборі зразків на ПЛР-дослідження головний санітарний лікар України радить телефонувати на гарячу лінію МОЗ за номером 0800 60 20 19.

Это интересно:  В мире зафиксировали более 100,8 миллиона случаев COVID-19

“Вчасне виявлення та ізоляція хворого з коронавірусною хворобою – це запорука успішного подолання епідемії Covid-19”, – підкреслив Віктор Ляшко.

Читайте також: Глава МОЗ назвав симптоми коронавірусу, з якими можна лікуватись удома (Відео)

Більше – у відеозверненні головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка.


Adblock
detector