Гороскоп на 18 сентября: подумайте о важных вещах

Голодування може бути небезпечним для здоров’я

11.09.2021   22:20    508

У гонитві за гарним тілом нерідко ми йдемо на необдумані вчинки. Одним з найпопулярніших способів скинути вагу вважається інтервальне голодування, проте фахівці впевнені, що відмова від їжі може призвести до тяжких наслідків для усього організму, інформує Ukr.Media.


Ви не скинете зайві кілограми назавжди

Проблема у тому, що такий радикальний спосіб зменшення кількості калорій зовсім не гарантує постійний ефект у вигляді тонкої талії. Дієтологи попереджають, що гарним результатом можна вважати повернення не більше 20 % від втраченої ваги, що голодування у результаті не може гарантувати. Без підтримання дієти і фізичного навантаження вага дуже швидко повернеться до колишніх цифр.


Это интересно:  Медики назвали несподіваний продукт для схуднення

Голодувати не настільки легко

Якщо ви вважаєте, що легко відмовитеся від їжі і просто втратите вагу, поспішаємо вас засмутити. Коли організм різко позбавляється звичної кількості корисних речовин, починається заколот, який виражається болем у всьому тілі, запамороченням і слабкістю. Вам постійно хочеться їсти і ви не можете ні на чому зосередитися, що призводить до зниження працездатності. Чи варте воно того, враховуючи перший пункт?

Загострюються хронічні хвороби

Это интересно:  Терапевт розповіла про нетипові ознаки серцево-судинних захворювань

Багато систем у нашому організмі можуть працювати зі збоями або з серйозними порушеннями, причому ми про це можемо і не підозрювати… поки не зважимося на голодування. Обмеження у харчуванні сприяють зміні складу рідин у організмі, а кожен наш орган забезпечується поживними речовинами за рахунок циркуляції крові та інших субстанцій, їх зміни можуть призводити до загострення і швидкого розвитку хвороб, що причаїлися.

Складно відновитися

Это интересно:  Експерти попереджають: не вся картопля придатна для вживання

Коли ж ви досягнете свого і отримаєте фігуру мрії, і якимось дивом уникнете неприємностей з найважливішими системами організму під час голодування, ви можете з подивом виявити, що повернутися до звичного режиму харчування виявилося не настільки легко: організм встиг перебудуватися до «спартанських» умов і не готовий настільки різко перемикатися на звичайний режим. На цьому етапі можуть виникати різні розлади харчової поведінки. Без залучення фахівця впоратися з собою буде не настільки вже й легко.

aspekty.net

Adblock
detector