Глава МОЗ про жорсткий карантин через Covid-19 в Україні: «Досягли головного ефекту» (Відео)

22.01.2021   15:41    452


7days-ua.com

Запровадження жорсткого карантину з 8 січня дало можливість стабілізувати ситуацію з розповсюдженням Covid-19 в Україні.

Про такі перші підсумки локдауну повідомив сьогодні в ході брифінгу міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Він констатував, що завдяки жорстким обмеженням, запровадженим в Україні з 8 січня, зараз у нашій країні кількість нових випадків Covid-19 щодоби не зростає у геометричній прогресі, а навпаки – ситуація залишаєтсья стабільною. Це дозволяє медичній системі України в умовах пандемії працювати стабільно.

Это интересно:  Минздрав засекретил от украинцев стоимость и условия закупки вакцин от коронавируса: В чем причина

“На сьогоднішній ранок менше 19-ти тисяч пацієнтів (хворих на коронавірус – ред.) перебувають у лікарнях”, – повідомив Степанов, зазначивши, що на початок грудня таких пацієнтів у лікарнях України було 29 тисяч.

Читайте також: Добова різниця між новими випадками коронавірусу і кількістю одужань в Україні скорочується

Глава МОЗ зауважив, що поки рано робити остаточні висновки про ефективність локдауну, треба зачекати до його завершення 24 січня. Однак, констатував Максим Степанов, головного жорсткими карантинними заходами Україна досягла.

Это интересно:  Во Львовской области за сутки зафиксировали 403 случая коронавируса

“Досягли головного ефекту від введення жорсткого карантину: нам вдалося на початкових стадіях збити хвилю розповсюдження коронавірусу, яка потенційно повинна була розпочатися після новорічних свят”, – сказав Степанов.загрузка...
Adblock
detector