Гірники «посипались» відразу: «Шахтар» масштабно програв «Боруссії» у Лізі чемпіонів (Відео)

27.11.2020   04:37    317

7days-ua.com

Матч із “Боруссією” (Менхенгладбах) у четвертому турі Ліги чемпіонів донецький “Шахтар” 25 листопада програв із рахунком 4:0. До того в ЛЧ “Боруссія” забила гірникам ще 6 голів без відповіді. У результаті за два матчі “Шахтар” масштабно програв “Боруссії” у Лізі чемпіонів 0:10.

У грі 25 листопада гірники “посипались” практично відразу після початку матчу: уже з перших хвилин німецькі футболісти почали атаки на ворота донецького клубу, а оборона “Шахтаря” трималась з останнього. Вже на 16 хвилині за відчайдушну спробу зупити атаку німців донецький клуб отримав забитий німцями пенальті.

Это интересно:  10-річна дівчинка втекла з дому після сварки з вітчимом

Перший тайм “Шахтар” закінчив за рахунку 3:0 не на свою користь.

У другому таймі німецькі футболісти грали спокійніше, та і це гірникам не допомогло: атаки донеччан розсипались, так і не завершуючись влучними ударами в ворота суперника. Натомість “Боруссія” при своїй тихій грі забила гірникам і четвертий гол. До кінця матчу “Шахтар” не спромігся навіть на гол престижу у відповідь.

Это интересно:  Опубликован тизер на электрический седан Mercedes EQS 2022 года (ВИДЕО)

Донецький “Шахтар” ще зберігає примарні шанси на вихід у плей-офф Ліги Чемпіонів, та, найвірогідніше, з такою грою донецький клуб опуститься до Ліги Європи.

Після чотирьох турів ЛЧ “Боруссія” набрала 8 очок і очолює турнірну таблицю. У “Шахтаря” та мадридського “Реала” – по 4 очки, в “Інтера” – 2.  Матч “Інтера” та “Реала” попереду.

Это интересно:  У Туреччині пес шість днів чекав під лікарнею на свого господаря

Більше подробиць про те, як донецький “Шахтар” 25 листопада у грі з “Боруссією” програвати почав із початку матчу і чи міг бути результат гри іншим – у відео телеканалу Канали Футбол 1,2,3