Флагманський електромобіль Mercedes-Benz EQS показав рекордний запас ходу - Новости Ю

Флагманський електромобіль Mercedes-Benz EQS показав рекордний запас ходу

18.11.2021   05:15    371

Агентство з охорони навколишнього середовища США заявляє, що Mercedes-Benz EQS 450+ може проїхати 563 км без підзарядки.

Источник: avtodream.org


Однак, випробування на дорогах загального користування показують, що електричному седану під силу подолати 679 км.

Випробування проходили поблизу Лос-Анджелеса. Тестований EQS 450 + в обох випадках був оснащений стандартними 20-дюймовими колесами, взутими в шини Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5.


Пілотам компанії Edmunds протягом 12 годин вдалося проїхати на EQS 450+ 679 км, що на 115 км більше, ніж заявлено автовиробником.

Отримані результати перетворюють EQS 450 + в самий далекобійний серійний електромобіль, випередивши Tesla Model 3 Long Range і Tesla Model S Plaid.

В Edmunds відзначають, що дані їх випробувань більш точні, ніж цифри, опубліковані агентством. Річ у тім, що результати держоргану отримані в результаті випробувань, проведених на динамометричному стенді. Потім загальна пройдену відстань було помножено на поправковий коефіцієнт, щоб точно показати запас ходу, на який можуть розраховувати водії.

Читайте також: Зовнішність Suzuki SX4 нового покоління розсекречена до прем’єри

Для порівняння, тест Edmunds проводиться на міських дорогах і трасах в пропорції 60/40 до тих пір, поки батарея не розрядиться майже повністю. Потім пройдені кілометри та залишився запас ходу підсумовуються.


Adblock
detector