Фітнес-тренер розповів, чому ми привозимо з all іnclusive зайві кілограми - Новости Ю

Фітнес-тренер розповів, чому ми привозимо з all іnclusive зайві кілограми

11.10.2021   01:00    549

Фітнес-тренер Віктор Мандзяк розповідає, чому ми привозимо з all іnclusive зайві кілограми.

«Чому в Єгипет ми веземо на собі менше сала, ніж привозимо звідти? Дивно, адже сало — наш національний продукт», — жартує спортсмен.


Віктор Мандзяк висуває дві гіпотези. Перша — інстинкт крадіжки. Він притаманний багатьом тваринам (птахи крадуть у своїх, мавпи обкрадають одна одну), і людина не виняток, хоча в нас цей інстинкт блокується законом, мораллю та релігією, нагадує спортсмен.


«Що ми крадемо в Єгипті? Їжу в готельних комплексах! Але українець — не дурень, він не буде салати та тортики пхати у валізу просто в ресторані, бо:

  • зіпсується по дорозі додому;
  • висміють люди;
  • не дозволить адміністрація;
  • в літаку у відділі багажу зжеруть вантажники.

Він, бувши мудрою істотою, діє мудро. Їжу додому він везе в концентрованому вигляді — у вигляді жиру, порозпихавши його відносно рівномірно під шкірою», — розповідає Віктор Мандзюк.

Друга гіпотеза — ефект шведського столу. Згідно з нею, наш земляк не має наміру збільшувати запаси енергії в своєму тілі на відпочинку типу all inclusive  навпаки, намагається цьому протистояти, але намарно, бо з ефектом шведського столу боротися дуже складно.

Это интересно:  Эксперты рассказали, что такое лунная бессонница и как с ней бороться

Численні дослідження продемонстрували, що маючи доступ до великої кількості різних страв та продуктів (наприклад, oll inclusive), людина з’їдає більше, ніж обідаючи однією, навіть своєю улюбленою стравою.

«Є таке поняття, як «сенсорна ситість». Ми можемо наїстись улюбленими варениками з сиром та сметаною до такого ступеня, що, дивлячись на останній уцілілий сир, загорнутий у тісто, в нас не виникатиме жоднісінького бажання спорожнити тарілку. Це і є сенсорна ситість. Але якщо наш погляд впаде на молочний шоколад із цільним горіхом, що розмістився ліворуч, простісінько під рукою, у нас з’являються нові сили.

 І ми, як скупець гіпогонадист накопичує гроші в панчосі під матрацом із жовтими плямами від сечі, жадібно вхопимось за шоколадку, аби накопичити запаси жиру під шкірою. В дії ефект шведського столу — переїдання в наслідок різноманітної їжі на столі», — пояснює Віктор Мандзяк.

Это интересно:  Холодні ноги і руки у жінок: в чому причина і що з цим робити

GreenPostAdblock
detector