Фітнес-тренер назвав несподівану причину ожиріння - Новости Ю

Фітнес-тренер назвав несподівану причину ожиріння

06.10.2021   21:40    240

Фітнес-тренер Віктор Мандзяк розповів, як ожиріння «передається» соціальним шляхом.

«Соціальне оточення формує нас, починаючи з пелюшок завершуючи останнім подихом. Нам лише здається, що наша поведінка — результат критичного мислення і логічних висновків. Ми, так би мовити, інертні істоти: куди вітер подув, туди нас і хилить», — говорить спортсмен.На підтвердження своїх слів тренер наводить дані наукового дослідження, яке встановило, що з вірогідністю 57 % у вас буде/є ожиріння, якщо воно є у вашого друга.

Это интересно:  Цей популярний напій здатний знижувати ризик появи хвороби Паркінсона

«Ні, ожиріння — це не заразно. Заразна поведінка. Якщо у вашому оточенні прийнято двосантиметровим шаром наносити майонез на білий хліб і запивати цю смакоту фантою, якщо ваше оточення вважає фізкультурників сектою неадекватів, і головне, якщо у вашому оточенні зайва вага — норма, а нормальний відсоток жиру — худоба, велика вірогідність того, що у вас буде зайва вага», — пояснює Віктор Мандзяк.

Він розповідає, що це працює і в інший бік: коли людина із зайвою вагою потрапляє в оточення фізкультурників-ЗОЖників, вона з великою вірогідністю буде худнути.

«Біда в тому, що ми притягуємо подібне: фізкультурники в одному куточку, а хлібомайонезники в протилежному. Повна людина не захоче дружити зі струнким безшерстим приматом, їй буде з ним некомфортно. Але виходу іншого нема, хочеш схуднути — міняй середовище», — говорить тренер.

Это интересно:  Эксперты рассказали, что такое лунная бессонница и как с ней бороться

Він вважає, що спільноти бодіпозитиву («в сучасній адаптованій під лінивих безвольних людей формі») не приносять ніякої користі ні суспільству загалом, ні людині, яка примкнула до їхніх лав.

«Коли в нас температура 39, ми не кажемо, що це норма, а лікуємось. Думаю, аналогія зрозуміла», — говорить Віктор Мандзюк.

Якщо рідні не підтримують рішення змінити спосіб життя на більш здоровий, тренер радить заручитися підтримкою бодай віртуальної спільноти однодумців.

Это интересно:  Врач назвал причины для получения постоянного медотвода от вакцинации

«Хочеш схуднути — шукай однодумців і людей, які ведуть здоровий спосіб життя, і проводь із ними якомога більше часу», — резюмує фітнес-тренер.

GreenPostAdblock
detector