Фільм «Шлях поколінь» — історія її долі: зв’язковій УПА Ганні Абрамчук «Зеленій» сьогодні 94 роки (Фото)

20.04.2021   18:13    4367days-ua.com

Михайло Ухман разом із Ганною Абрамчук.

Ганна Йонівна народилася на Волині. Юною вона вступила в ряди повстанців, які боролися з німецькими фашистами і червоними окупантами.Будучи зв’язковою полковника УПА Клима Савура, Ганна виконувала різні завдання покладенні на неї. На жаль, як це часто було в ті роки, юна дівчина попала в руки “совєцьким” окупантам. Ганну здала сусідка .

Читайте також: Куля застрягла в черепі, але жінка залишилася живою — останній бій вояків УПА

Московські найманці катували дівчину, групами ґвалтували, таким чином вони намагалися дізнатися в неї, де повстанські схрони.

Это интересно:  33-летняя Джулиана Фёрстер нанесла на себя татуировки всех любимых персонажей сына (ФОТО)

За цей час вона так звикла до болю, що просто просила в радянських катів, аби ті її вбили.

Не отримавши ніякої інформації від зв’язкової, НКВДшники відправили Ганну в Сибір. Де вона довгі роки страждала в таборах, тільки за те, що бажала волі Україні. Хоча тут варто згадати, що навіть у засланні пані Ганна не сиділа склавши руки. Вона була в числі тих, хто розпочав Норильське повстання… Але це окрема історія.

Это интересно:  Как снизить уровень сахара в крови (ФОТО)

Чотири роки тому, повернувшись із фронту, я поїхав до Ганни Йонівної Абрамчук на запрошення громадського активіста, волонтера з Волині Сергій Приходько.

Після кількох годин розмов з героїнею України, я ще тоді вирішив, що зніму фільм про неї. Неважливо який: документальний чи художній, але він буде.

Країна має знати справжніх героїв в обличчя. Саме по життєвій історії зв’язкової УПА писався сценарій до фільму #шлях_поколінь.

Это интересно:  Хидаругами: почему японцы боялись ходить натощак в горы? (ФОТО)

Вельмишановна Ганно Йонівно, дякую, що Ви є! Дякую, що Ви надихаєте на боротьбу, на бій за Україну.

Хай Бог оберігає і дарує вам можливість у скорому часі побачити справжню вільну Україну, за яку Ви воювали із самого дитинства.

З Днем народження!!!

Михайло Ухман.


Adblock
detector