Гороскоп Павла Глобы на неделю с 20 по 26 сентября 2021

Фермер із Австралії зігнав овець у форму серця. Так він попрощався з тіткою, яку не зміг навідати через COVID-19

26.08.2021   09:04    922
Фермер Бен Джексон із австралійського штату Новий Південний Уельс записав відео, на якому його отара овець збирається у формі серця. Його показали на похороні тітки Джексона, які той не зміг відвідати через обмеження, пов’язані з епідемією COVID-19.

Про це повідомляють The Sydney Morning Herald і The Guardian.


Тітка Джексона Деб Каудері померла від раку, з яким боролася протягом двох років. Але оскільки вона жила в штаті Квінсленд, чоловік не зміг приїхати ані перед, ані після смерті Каудері: через коронавірусні обмеження пересування між штатами заборонили.


«Я почувався певним чином безпорадним і дещо спантеличеним, бо не знав, як міг би показати свої почуття і любов до своєї любої тітки Деб», — говорить Джексон.

Это интересно:  Осьминог научился рисовать картины и прославился в соцсетях

Під час вигодовування овець на фермі чоловікові спало на думку записати відео, де б вівці збіглися у формі серця. Тим паче, що тітка Джексона до пандемії часто навідувалася до нього, а він і раніше утворював із них подібні фігури.

Для того щоб вівці утворили певний напис чи символ, Джексон підгодовує їх кілька днів на одному й тому ж місці — так вони звикають до нього підбігати. Тож і із серцем усе вийшло лише з третього-четвертого разу, говорить фермер.

«Коли я спробував уперше — вийшло щось схоже на емодзі какульки. І хоча моя тітка Деб мала гарне почуття гумору, я хотів трохи іншого», — згадує Джексон.

Это интересно:  А где результаты? Электронное голосование в РФ высмеяли меткой карикатурой

Зрештою вівці навчилися збігатися у форму серця, після чого фермер записав відео за допомогою дрона, наклав на нього пісню Bridge Over Troubled Water — одну з найулюбленіших композицій Деб — і надіслав родичам у Квінсленд.

Джонсон каже: на похороні багато хто плакав, коли побачив його прощальне відео для тітки. А в соцмережах його вподобали десятки тисяч австралійців, які, як і Джексон, не мали змоги попрощатися з рідними, що померли під час локдауну.

Это интересно:  "Нечисть с нечистью" Мария Захарова насмешила сеть снимком в объятиях Киркорова

В Австралії у притулку застрелили 15 собак, бо охочим заборонили їх забрати через карантин. Розпочалося розслідування

В Австралії через поширення штаму «Дельта» фіксують рекордні показники захворюваності на коронавірус. Через це у багатьох штатах ввели локдаун, а в Сіднеї — комендантську годину.

З початку пандемії в Австралії виявили майже 47 тисяч хворих на COVID-19, з яких 984 померли. Останнім часом кількість виявлених за день людей із коронавірусом стрімко зростає. Так, якщо 17 серпня їх було менше 500, то 25 серпня — майже тисяча.

hromadske.uaAdblock
detector