Фахівець розповів, як впоратися з осінньою сонливістю - Новости Ю

Фахівець розповів, як впоратися з осінньою сонливістю

24.10.2021   06:30    579

Восени багато людей відчувають денну сонливість, в тому числі з-за погіршення погоди і скорочення світлового дня. Як можна впоратися з цим станом, розповів лікар-сомнолог Михайло Полуектов

Фахівець розповів, що існує три способи вирішення проблеми. Перший — моментальний, другий — довгостроковий, а третій — медикаментозний.Один із засобів від денної сонливості знають всі, продовжив Полуектов. Йдеться про кофеїн. «Це хімічна речовина, яка зменшує сонливість у всіх живих істот», — підкреслив він.

Другий варіант — спати не менше семи годин вночі. Це важливо для тих, кого сонливість турбує не перший день. Якщо після перших двох способів сонливість не пропала, слід звернутися до лікаря і обговорити з ним інші варіанти.

Полуектов додав, що причина денної сонливості може бути пов’язана з психічними захворюваннями. «Часто депресія може виявлятися у відчутті загальної слабкості, деякі люди розцінюють його як бажання спати. Недолік яскравого сонячного світла може сприяти розвитку сонливості в якості одного з проявів депресивного стану», — пояснив лікар.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector