Фахівець порадила, як позбутись синців та пухлин під очима - Новости Ю

Фахівець порадила, як позбутись синців та пухлин під очима

30.11.2021   13:20    973

Виявляється, набряклість – наслідок затримки рідини в організмі та неправильного харчування

Чиста та свіжа шкіра – запорука прекрасного зовнішнього вигляду дівчини. Жодна косметика не виправить виснажений вигляд обличчя. Фахівець із догляду за шкірою Ганна Васильєва дала рекомендації від неприємних сюрпризів вранці у вигляді синців та пухлин під очима.


Що необхідно змінити у своєму режимі дня

Надлишок солі в організмі — одна з причин появи набряків вранці. Постарайтеся не вживати ввечері копчені продукти чи багато спецій. Обов’язково скоротите вживання вуглеводів, оскільки саме вони стають основною причиною набряку. Не пийте надто багато води на ніч. Рекомендується пити воду протягом години до сну. Головний біль, і банальне недосипання теж відіб’ються на зовнішньому вигляді шкіри.


Як швидко повернути шкірі здоровий вигляд

Ефективним вирішенням цієї проблеми будуть холодні компреси чи патчі. Вплив холоду на шкіру обличчя протонізує, і вона набуде свіжого вигляду.

Можна зробити легкий масаж обличчя, який покращить кровотік, але врахуйте, що для гарантованого отримання результату його потрібно робити щоранку.

Замініть чай та каву на звичайну чисту воду. Через зневоднення організм затримує воду, тим самим з’являється набряклість. Тому необхідно дотримуватися питного балансу.

Звичайно, постарайтеся відмовитися від згубних навичок на кшталт куріння та алкоголю. Вони лише прискорять процес старіння шкіри та стануть основною проблемою захворювання організму.

zdorovia.com.ua

Adblock
detector