Фахівець порадила метеозалежним, як пережити перепади тиску - Новости Ю

Фахівець порадила метеозалежним, як пережити перепади тиску

23.10.2021   11:20    498

Якщо правильно підготуватися, то перепади можна буде пережити з мінімальними наслідками для здоров’я

Увага на барометр!

Восени різка зміна погоди — явище нерідке. І так само часто разом зі зміною температури за вікном, змінюється і атмосферний тиск. Таке явище метеорологи називають «баричною горою».


Терапевт Лариса Алексєєва дала поради як пережити ці нелегкі часи метеозалежним людям.


Ніякої паніки!

— Я завжди кажу так: не бійтеся ні «баричної гори», ні «пилюки» (різкі коливання атмосферного тиску), все заздалегідь відомо, ЗМІ попереджають заздалегідь. Просто потрібно готуватися, приймати адаптогени і спокійно насолоджуватися останніми сонячними днями. Людям з підвищеним артеріальним тиском потрібно прийняти гіпотензивні препарати. А у деяких, навпаки, тиск падає, їм навіть гірше доводиться в цей час. Їм допоможуть кава і спеціальні судинні препарати, — розповіла медик.

Більш того, вона підкреслила, що найчастіше джерелом проблем є ті ж чутливі люди: вони хвилюються, бояться і в підсумку самі налаштовують організм на скачки тиску.

Що робити метеозалежним, якщо погода швидко змінюється?

Найкраще, що можна зробити для збереження здоров’я — постаратися не хвилюватися і не планувати важливих справ і переговорів на день Х. Не варто також влаштовувати застілля — чим менше їжі буде в вашому животі, тим легше перенесете перепади тиску.

Краще влаштувати собі розвантажувальний день з переважання в меню овочів і фруктів.

Корисним буде пити багато звичайної води без газів або чай. Головне, не лити собі в кухоль міцну заварку і не класти в кружку багато цукру.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector