Гороскоп на 16 сентября 2021 по картам Таро: все знаки зодиака

Фахівці знайшли спосіб передбачити ризик смерті

14.09.2021   23:40    408

Фахівці з Університету Турку, Фінляндія, заявляють, що передбачити ризик смерті людини можна більше ніж за десять років з аналізу складу мікрофлори кишечника. Про це пише NewAtlas.

Свої висновки дослідники засновують на аналізі зразків калу, відібраних ще у 2002 році і 15-річному спостереженні за тими, у кого були взяті аналізи.


«Чіткий зв’язок був виявлений ​​між мікробами з сімейства ентеробактерій і підвищеним ризиком смерті від гастроентерологічних і респіраторних причин», — заявляють експерти.


Это интересно:  Стоматолог назвав три напої, які найгірше впливають на колір зубів

Зазначається, що вчені вже не в перший раз відзначають кореляцію підвищеної кількості ентеробактерій з раком кишечника і запальним захворюванням кишечника. Однак, все ще не встановлено, чи є цей зв’язок причинно-наслідковим.

«Дані, використані в цьому дослідженні, вперше роблять можливим вивчення довгострокового впливу на здоров’я мікробіоти кишечника людини на рівні населення», — сказав Теему Нііранен, один з авторів дослідження.

Експерти відзначають, що для остаточного встановлення зв’язку між тривалістю життя людини і бактеріями в кишечнику, необхідно провести додаткові дослідження. Проте, як підкреслюють вони, це перше дослідження, яке вказує на зв’язок складу мікробіоти з тривалістю життя.

Это интересно:  Дієтолог назвала напої, які посилюють запалення в організмі

Нагадаємо, американські вчені встановили, що таурин, який міститься в жовчних кислотах, допомагає вбивати бактерії в організмі людини.
Раніше повідомлялося, що високий рівень забруднення антибіотиками річкових вод може стати причиною масової загибелі людей.

aspekty.net

Adblock
detector