Фахівці заявили, що проста щоденна звичка може знизити ризик передчасної смерті - Новости Ю

Фахівці заявили, що проста щоденна звичка може знизити ризик передчасної смерті

08.10.2021   09:00    1398

Наблизитися до довголіття виявилося набагато простіше, ніж вважають багато. Наприклад, вчені заявили, що проста щоденна звичка може знизити ризик передчасної смерті на 50-70%.

Давно відомо, що активний спосіб життя знижує ризик багатьох захворювань. Більш того, нове дослідження, опубліковане в журналі JAMA, показує, що можна і не займатися спортом з високою віддачею, щоб зміцнити здоров’я.

Это интересно:  Дослідники попередили про небезпеки, пов’язані з добавками кальцію


За словами вчених, секрет довголіття полягає в регулярному збільшенні кроків, зроблених за день. Вони оцінили зв’язок кроків з передчасною смертю від усіх причин серед чоловіків і жінок у віці 41-65 років.

Фахівці також використовували дані з акселерометрів-це пристрої, які можуть вимірювати кількість пройдених кроків.

Інтенсивність кроків була розділена на три групи: низька (менше 7000 кроків в день), помірна (7000-9999 кроків в день) і висока (більше 10000 кроків в день).

Провівши аналіз отриманих даних, дослідники виявили, що більш висока інтенсивність щодня зроблених кроків була пов’язана з більш низьким ризиком смерті від усіх причин.

Это интересно:  Кардіолог розповів, як швидко знизити тиск за допомогою душу

Вчені відзначили, що у дорослих, які роблять більше 7000 кроків в день, в порівнянні з тими, хто робить менше 7000 кроків в день, ризик передчасної смерті був приблизно на 50-70% нижче.

ukrhealthAdblock
detector