Гороскоп на 17 сентября 2021 по картам Таро: все знаки зодиака

Фахівці з США розробили унікальну дієту для кишечника

23.08.2021   21:40    572

Змінити мікрофлору кишечника можна всього за кілька днів, якщо кардинально скоригувати раціон харчування. Фахівці з США розробили унікальну дієту, спрямовану на нормалізацію роботи кишечника.

Виявилося, що поліпшити роботу цього органу допомагають продукти, що містять дуже багато клітковини. Ця речовина допомагає зміцнити імунітет, а також регулює рівень глюкози і полегшує роботу кишечника. Рослинна дієта з максимальною кількістю клітковини рекомендована пацієнтам з хронічним запором і зі слабкою імунною системою. В ході дослідження фахівці встановили, що раціон харчування з великою кількістю клітковини і мінімальним вмістом жирів змінює мікробний склад кишечника всього за кілька днів.

Это интересно:  Фахівці заявили, що молоко може впливати на стан серця


Встановлено, що максимальну користь для здоров’я цього органу може принести середземноморська дієта. Вчені нагадали, що цей тип харчування передбачає вживання великої кількості овочів, риби, оливкової олії, молочної продукції, зелені, горіхів. Під час експерименту фахівці також з’ясували, що максимальну користь для кишечника мають такі продукти, як чорниця, насіння льону, горіхи, бобові та практично всі овочі. А ще важливо хоча б один раз в день вживати кашу з будь-якої крупи.

Это интересно:  Фахівці виявили зв’язок між молоком і ризиком серцевих захворювань

wworld.com.ua

Adblock
detector