Гороскоп на 17 сентября 2021 по картам Таро: все знаки зодиака

Фахівці встановили зв’язок між впливом тютюнового диму і епігенетичним віком

28.08.2021   07:00    422

Прискорене біологічне старіння пов’язане з впливом тютюнового диму під час вагітності та в ранньому дитинстві. Такі висновки зробив Барселонський інститут глобального здоров’я (ISGlobal) в рамках свого аналізу. Результати представлені в журналі Environment International.


Вплив факторів навколишнього середовища під час вагітності та в ранньому дитинстві може прискорювати процес біологічного старіння, пов’язаний з підвищеним ризиком метаболічних, серцево-судинних або нейродегенеративних захворювань. На клітинному рівні старіння вимірюється за допомогою епігенетичних годин.


Это интересно:  Назван популярный продукт, который поможет снизить риск болезней сердца

«Епігенетичний годинник дозволяє оцінити біологічний вік людини і порівняти його з паспортним», — пояснює Маріона Бустаманте, автор дослідження.

У цій роботі команда під керівництвом Бустаманте вперше досліджувала зв’язок між впливом тютюнового диму в ранньому віці і епігенетичних віком. Група виявила найбільший вплив впливу тютюнового диму під час вагітності матері.

Вчені підкреслюють, що встановлені асоціацію не доводять причинно-наслідковий зв’язок, але подальші дослідження можуть змінити політику в галузі охорони здоров’я.

zdorovia.com.ua

Adblock
detector