Гороскоп на 25 сентября 2021 по картам Таро: все знаки зодиака

Фахівці виявили вплив проблем з серцем на розвиток декількох видів раку

07.09.2021   14:20    247

У світі постійно оновлюється інформація про рак. З’являються нові ліки або методи лікування, а також публікуються різні великі дослідження в цій галузі. Недавня робота вчених показала ще один фактор ризику розвитку декількох видів раку.


Згідно з дослідженням, опублікованим в журналі Esc Heart Failure, у людей з серцевою недостатністю значно вище шанси захворіти на рак. При цьому автори не знають точну причину цього зв’язку.


Это интересно:  5 продуктів, в яких вітаміну D більше, ніж в риб’ячому жирі

Німецькі фахівці проаналізували дані понад 200 тис. осіб, які перебували під наглядом протягом десяти років. У половини з цих людей була діагностована серцева недостатність. Середній вік усіх учасників становив 72,6 року, 54% становили жінки.

В результаті дослідження виявилося, що захворюваність на рак була значно вищою у пацієнтів із серцевою недостатністю (25,7%), ніж у випробовуваних з нормальною функцією серця (16,2%).

Это интересно:  Чиму варто почати вживати банани щодня, розповіли фахівці

У людей, які мають проблеми з серцем, підвищуються шанси захворіти на рак губ, порожнини рота або горла, дихальних шляхів, шкіри, лімфи і крові, статевих органів, травного тракту, грудей і органів сечостатевої системи.

Автори дослідження відзначають, що зазвичай серцева недостатність виникає як ускладнення протиракової терапії. Однак ця робота показала, що і сам недуга може бути показанням для скринінгу на рак і профілактичних заходів.

Это интересно:  Фахівці назвали добову кількість кроків, що потрібно проходити

lhealth.infoAdblock
detector