Фахівці виявили ще одну шкоду від електронних сигарет - Новости Ю

Фахівці виявили ще одну шкоду від електронних сигарет

20.09.2021   18:00    406

Дослідження показало, що захоплення електронними сигаретами може викликати розлади харчової поведінки.

В авторитетному науковому журналі Eating Behaviors опубліковані результати нового дослідження, яке зв’язало вейпінг або електронні сигарети з розладами харчової поведінки. Згідно з цим дослідженням, розлади харчової поведінки зазвичай виникають у віці до 25 років, і саме в цій віковій групі найбільш популярні електронні сигарети.

Это интересно:  Які симптоми у аденоїдів і поліпів та як їх лікують


Автори дослідження пов’язали два ці аспекти і провели скринінг на симптоми харчових розладів серед споживачів електронних сигарет. Він і продемонстрував, що у них такого роду розлади зустрічаються набагато частіше, ніж у їхніх ровесників, які електронними сигаретами не захоплюються. При цьому дослідження було чисто спостережливим, воно не довело наявності причини і слідства і не висунуло ніяких пояснень подібного зв’язку.

Это интересно:  Чому вживання дієтичної газованої води не найкращий варіант

В цілому, куріння завжди відбивається на харчових уподобаннях людей, що не раз доводилося в ході інших досліджень. Нікотин може пригнічувати апетит, не випадково курці бояться, що після того, як вони кинуть, їм загрожує швидкий набір ваги. Однак негативних аспектів від куріння набагато більше — 18% курців стикаються з пухлинами легень.

Это интересно:  Названі факти про користь йоги

zdorovia.com.uaAdblock
detector