Фахівці виявили продукт, що значно знижує рівень цукру в крові - Новости Ю

Фахівці виявили продукт, що значно знижує рівень цукру в крові

23.11.2021   09:00    359

Діабет 2 типу є хронічним захворюванням, яке розвивається в результаті порушення взаємодії інсуліну з клітинами тканин. Стан може привести до серйозних ускладнень, якщо рівень цукру в крові буде постійно високим. На сьогоднішній день ліки від діабету не існує, проте головну роль в боротьбі із захворюванням грає дієта.


Вчені вже довели, що певні продукти можуть знижувати рівень глюкози в організмі, який, як правило, підвищується після їжі. Наприклад, в новому дослідженні, опублікованому в International Journal of Environmental Research and Public Health, вчені виявили, що значно знизити рівень цукру в крові може мигдаль.


В експерименті взяли участь 100 жителів Нової Зеландії, які повинні були з’їдати не менше 42,5 г сирого мигдалю або солодкого печива. На частку обох закусок припадало 10% від загального споживання калорій.

Читайте також:  Скільки алкоголю можна пити без шкоди для здоров’я, розповів нарколог

У день тестування учасники їли стандартний сніданок, а через дві години-горіхи або печиво. Показники рівня глюкози в крові вимірювалися перед їжею, а потім через 15 або 30 хвилин після прийому їжі. В результаті було встановлено, що рівень цукру в крові був значно нижче, коли добровольці з’їдали мигдаль.

lhealth.info
Adblock
detector