Фахівці виявили приправу, яка здатна знизити рівень холестерину - Новости Ю

Фахівці виявили приправу, яка здатна знизити рівень холестерину

22.11.2021   22:40    421

Причиною підвищеного рівня холестерину часто стає вживання продуктів, багатих ненасиченими жирами, і неправильний спосіб життя. Іноді буває досить змінити дієту і більше займатися спортом, щоб зупинити розвиток небезпечного стану.


Згідно з новим дослідженням, проведеним вченими з Університету Кардіффа, досягти здорового рівня холестерину в організмі можна за допомогою всього однієї чайної ложки цільнозернової гірчиці в день. Результати наукової роботи були представлені Еигореап Federation of Food Science and Technology (EFFoST).

В ході дослідження було встановлено, що у 86% відсотків учасників спостерігалося “значне зниження” рівня холестерину і/або глюкози в крові після щоденного вживання цільнозернової гірчиці протягом 12 тижнів. Зазначається, що всі учасники (віком 40-70 років), які мали в анамнезі надмірну вагу або ожиріння, вживали гірчицю перед сном.


“Рівень холестерину в крові натщесерце також був знижений […] на 10% від безпечної верхньої норми для загального холестерину”, – відзначили вчені.

lhealth.info
Adblock
detector