Гороскоп на воскресенье 26 сентября 2021

Фахівці виявили причину розвитку екземи

02.09.2021   07:40    525

Екзема — хвороба, яка викликає руйнування захисного бар’єру шкіри.

У більшості людей, які страждають екземою, особливо на атопічний дерматит, чутлива шкіра розвивається у віці до п’яти років.


Симптоми включають сухість та свербіж шкіри. У клініці Майо відзначили, що на шкірі можуть з’являтися «плями від червоного до коричнево-сірого». У деяких людей можуть з’явитися невеликі опуклі нерівності, через які витікає рідина і покривається кіркою при подряпинах.


Это интересно:  Американський дієтолог розповів про корисні властивості чорносливу

Крім того, поширені випадки, коли шкіра потовщується, опухає, тріскається або лущиться. Це довічний стан шкіри може зникнути протягом декількох років, а потім повернутися.

Дослідники зУніверситету Британської Колумбії виділили ключовий фермент, що викликає екзему, — фермент Granzyme B. Між клітинами нашої шкіри знаходяться білки, які міцно закріплюють їх разом. При деяких запальних захворюваннях, таких як екзема, Granzyme B секретується клітинами і роз’їдає ці білки.

Це призводить до ослаблення зв’язків, а також до подальшого запалення і свербіння шкіри.

Это интересно:  Фахівці розповіли про дієту MIND, яка знижує ризик розвитку деменції

Потім дослідницька група виявила, що «вибиваючи Granzyme B за допомогою генетичної модифікації або придушуючи його за допомогою гелю для місцевого застосування», можна значно знизити важкість екземи. Інгібування Granzyme B може допомогти запобігти пошкодженню шкірного бар’єру.

Дослідження надає докази того, що препарати місцевої дії, націлені на Granzyme B , можуть використовуватися для лікування пацієнтів з екземою та іншими формами дерматиту.

Это интересно:  До передчасної сивини призводить нестача певного вітаміну

Однак вчені відзначили, що до комерційно доступного лікування, націленого на Granzyme B , ще далеко.

zdorovia.com.uaAdblock
detector