Финансовый гороскоп на неделю с 20 по 26 сентября 2021

Фахівці виявили нові корисні властивості омега-3

05.09.2021   16:20    770

Вчені з’ясували, що омега-3 є відмінною профілактикою проблем з психікою і позитивно позначається на роботі мозку

Вчені з Королівського коледжу хірургів Ірландії виявили, що підлітки, у яких високий рівень омега-3 жирних кислот в крові, менше всіх схильні до розвитку психічних розладів. Крім того, омега-3 — відмінний засіб від тривожності.Дослідження показали

Ірландські вчені досліджували 3800 осіб у віці від 17 до 24 осіб. Вони провели тести на наявність психічних розладів в учасників проекту і зібрали у них зразки крові, щоб дізнатися кількість омега-6, яка збільшує запалення, і омега-3, яка навпаки його зменшує. Результати показали, що люди, в чиїй крові був високий рівень омега-3, мали на 56% менше ймовірність розвитку психічних розладів. Особливо це простежувалося у підлітків.

Это интересно:  Фахівці назвали дієту, яка допомагає підтримувати здоров’я серця

Засіб від психозу

Підводячи підсумки, можна сказати, що вживання омега-3 жирних кислот може бути повноцінною профілактикою розвитку психозу, депресії і тривожності. Оскільки вони зменшують запалення в головному мозку, що позитивно позначається на психічному стані. Виходячи з результатів дослідження, вчені стверджують, що, якщо в підлітковому віці почати стежити за нормальним рівнем омега-3 в організмі, то в більш пізньому віці можна уникнути проблем з психікою. Також прийом омеги-3 буде не зайвим, якщо ви часто перебуваєте в стресових ситуаціях. Це допоможе тримати негативні емоції під контролем, вважають вчені.

Это интересно:  Експерти попереджають: не вся картопля придатна для вживання

Мінімальна норма

Лікарі вважають, що омега-3 — це невід’ємна частина щоденного раціону. Для того, щоб підтримувати оптимальний її рівень в крові, нерідко використовується така харчова добавка, як риб’ячий жир. Але існує певна норма, при чому, для дітей і дорослих вона різна. Так, наприклад, добова норма омега-3 жирних кислот для дітей становить 200 мг, а для дорослих вона дорівнює 250 мг. Для здоров’я середньостатистичної дорослої людини необхідно приблизно 1000 — 1500 мг. Але все залежить від виробника риб’ячого жиру. Тому дивіться на упаковці точну інформацію і відштовхуйтеся від неї. Як правило, це стандартні одна або дві капсули в день.

Які продукти багаті омега-3

Якщо вам зовсім не хочеться вдаватися до допомоги харчових добавок, а щоденний прийом омеги для вас дуже важливий, то ви можете добрати потрібну кількість, завдяки звичайним продуктам. У список багатих омега-3 продуктів входить жирна морська риба, різні морепродукти, насіння льону, оливкова олія та яйця.

Это интересно:  Фахівці повідомили про небезпеку нестачі сну

zdorovia.com.ua

Adblock
detector