Фахівці виявили несподіваний фактор, який допоможе зберегти зір - Новости Ю

Фахівці виявили несподіваний фактор, який допоможе зберегти зір

28.11.2021   21:40    308

Дослідження продемонструвало, що вплив темно-червоного світла вранці допомагає стримати деструктивні процеси зору. Такого висновку дійшли вчені з Університетського коледжу Лондона.

Усього три хвилини ранкової процедури з використанням темно-червоного кольору, спрямованого у вічі, допоможуть покращити зір у тих людей, хто почав його втрачати. Автори дослідження хотіли з’ясувати, який ефект має трихвилинна процедура, під час використання якої подавали нижчі рівні енергії, ніж у попередніх дослідженнях.


Нове дослідження показало покращення сприйняття колірного розмаїття у його учасників на 17% при впливі темно-червоним світлом світлом із довжиною хвилі 670 нм протягом трьох хвилин вранці. Це довгохвильове випромінювання. Одноразова дія темно-червоного світла вранці значно покращила стан справ у людей із проблемним зором.


Результати дослідження важливі ще й тим, що забезпечити терапію темно-червоним світлом можна у будь-якій точці нашої планети. Це не потребує якогось дорогого обладнання, медикаментів та висококваліфікованих офтальмологів. Проблема з погіршенням зору стає дедалі актуальнішою нашій планеті, що пов’язані з постійним старінням населення. Самі автори дослідження вважають отримані результати проривом в офтальмології, який може започаткувати розробку доступної для кожного офтальмологічної терапії в домашніх умовах.

zdorovia.com.ua

Adblock
detector