Фахівці виявили негативні наслідки нічного пробудження - Новости Ю

Фахівці виявили негативні наслідки нічного пробудження

16.10.2021   00:20    613

Встановлено, що в цілому дами прокидаються вночі рідше, ніж чоловіки. Але вплив неспання ночами на їх організм виявився набагато серйозніше, інформує Ukr.Media.

Жінки, що прокидаються вночі, удвічі частіше вмирають молодими. Про це йдеться в дослідженні австралійських вчених, які вивчили негативні наслідки нічного пробудження під час сну.Відзначається, що в ході експерименту було проаналізовано «несвідоме неспання» восьми тисяч чоловіків і жінок в нічний час. Добровольців забезпечили датчиками сну, щоб відстежувати, як часто вони прокидалися вночі і як довго не спали.

«Встановлено, що в цілому жінки прокидаються вночі рідше, ніж чоловіки. Але вплив неспання ночами на жіночий організм виявилося набагато серйозніше», — відзначають дослідники.

За словами доцента Матіаса Баумерта, нічне неспання у дам пов’язано з підвищеним ризиком смерті від серцево-судинних захворювань, таких як інфаркт або інсульт. Зокрема, виходячи з даних дослідження, у жінок, які частіше прокидаються вночі (6,5% нічного сну), ймовірність настання вищезгаданих діагнозів на 60-100% вище, ніж у чоловіків, чий сон є міцним і безперервним.

ukr.media
Adblock
detector