Фахівці виявили небезпеку чоловічої дієти для планети - Новости Ю

Фахівці виявили небезпеку чоловічої дієти для планети

29.11.2021   10:20    433

Типово чоловіче харчування, що містить багато м’яса, сприяє на 40% більше шкідливих викидів в атмосферу, ніж жіноча дієта. Такого цікавого висновку дійшли дослідники з Університету Лідса у Великій Британії.

Викиди провокують глобальне потепління, що загрожує людству різного роду стихійними лихами та катаклізмами. Щороку їхня кількість зростає, це і жахливі лісові пожежі, і повені, та інший розгул стихій, включаючи хвилі аномальної спеки.


Дослідження показало, що чверть всіх шкідливих викидів, пов’язаних з дієтою людини, посідаютьб так звані необов’язкові продукти харчування та напої, без яких ми цілком могли б прожити. Це кава, алкоголь, а також різного роду солодощі. Політика заохочення стійкого харчування повинна спиратися насамперед на популяризацію рослинної їжі. Але якщо людей привчать відмовлятися від солодощів і газованих напоїв, а також алкоголю, то це дасть додаткові можливості не тільки для зміцнення здоров’я людини, а й для боротьби зі змінами клімату.


Ще одне нещодавно проведене дослідження показало, що веганські та вегетаріанські дієти приблизно на третину дешевші, ніж звичайні. Раніше стверджувалося, що веганство — прерогатива привілейованого класу, оскільки, наприклад, соєві замінники молока в кілька разів дорожчі за традиційний напій, і це ж можна сказати про багато інших продуктів.

zdorovia.com.ua

Adblock
detector