Фахівці відповіли, чи безпечне помірне споживання алкоголю - Новости Ю

Фахівці відповіли, чи безпечне помірне споживання алкоголю

05.12.2021   09:40    804

Про те, що алкоголь негативно впливає на здоров’я вже знають усі. Однак нове дослідження показує, що навіть помірне споживання є серйозною проблемою для здоров’я.

Дані свідчать про те, що чим більше алкоголю випиває людина, особливо при регулярному споживанні, тим вищий у неї ризик розвитку раку, пов’язаного з алкоголем. То скільки ж алкоголю можна споживати безпечно?


Згідно з дослідженням, опублікованим у журналі PLOS One, в якому були розглянуті дані понад 23 мільйонів людей, легке вживання алкоголю (всього один алкогольний напій на день) може збільшити ризик раку стравоходу, шлунка та товстої кишки. Група вчених під керівництвом Юн-Джин Чой з Університету Йонсе встановила, що регулярне споживання більшої кількості алкоголю ще збільшує ризики.


Дослідники відзначають, що алкоголь і тютюн найчастіше є причиною безлічі захворювань. При цьому вони є факторами, що легко змінюються. На додаток до згаданих у дослідженні видів раку, Центри з контролю та профілактики захворювань США (CDC), відзначають, що алкоголь також збільшує ризик раку ротової порожнини та горла, голосового апарату, печінки та грудей.

«Усі види алкогольних напоїв, включаючи червоне та біле вино, пиво та коктейлі, пов’язані з раком. Що більше ви п’єте, то вищий ризик раку», — попереджає CDC.

zdorovia.com.ua

Adblock
detector